Limyra Consultancy Danışmanlık Hizmetleri

Tezgah Altı Ters Ozmoz Sistemleri

SU ARITMA NEDEN GEREKLİ?

Şebeke suyu tam olarak arıtılmış bir su değildir.Ambalajlı sular ise pahalı ve sağlık açısından beklemeler esnasında bakteri üretebilir. Zaten plastiğin kanserojen etkisi bilinmektedir.

Arıtma cihazlarındaki filtreler; tortu, ön karbon, mebran, son karbon filtreleridir. Bu filtreler kendi işlevlerine ve yeteneklerine göre yok edilecek kirlerle, zararlı bakteri ve pisliklerle uğraşırlar. Burada tortu filtresi en büyük olan toz, kum ve bunlara benzer benzer maddeleri ortadan kaldırmaktadır. Devamında suda yer alan kimyasal maddeler, ince haldeki toz parçaları, ağır metaller ortadan kaldırılır. Saf bir su elde edilene kadar arındırma işlemi yapılmaktadır.NEREDE KULLANACAĞIM ?

Evde, ofiste, restorantlarda, yemekhanelerde, çay ocaklarında, su sebillerinde, sebze ve meyvelerin yıkanmasında, yemek sularında, aromatik tatların sağlanmasında, bebek maması hazırlanmasında ve kireç istenmeyen küçük cihazların kullanımında (ütü vb.) gibi hayatımızın önemli noktalarında kullanılır. Mevcut sebilleriniz çeşitli kapasitelerdeki arıtma cihazları ile beslenerek sağlıklı su üretimi yapılır.ÖRNEK BİRKAÇ MODELİMİZ

Sorun Cevaplayalım

Her türlü istek, öneri ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz!