Limyra Consultancy Danışmanlık Hizmetleri

Hakkımızda

Limyra Danışmanlık

Limyra danışmanlık hakkında Yenilikçi ve araştırmacı kadromuzla yüksek hizmet kalitesi anlayışı çerçevesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz edip sonuca ulaştırmak için yola çıkmış bulunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına, en doğru şekilde anlayıp analiz edebilecek katılımcılardan oluşacak şekilde kurduk. Çalışma yöntemlerimizi ve çözüme yönelik gelişmeleri sizlerle paylaşarak şeffaflık ilkesini ana çalışma prensibimiz olarak belirledik.


Ekibimiz 20 yılı aşan tecrübesini, Avrupa'daki bağlarını koparmadan Türkiye'de devam ettirmektedir. Avrupa’da yaşayan vatandaşların taleplerini ve sektörel anlamda karşılaşılan farklı durumları iyi analiz eden ekibimiz; kişi ve kurumların Türkiye'de karşılaşabilecekleri problemleri en doğru şekilde çözüme kavuşturma konusunda üstün bir hizmet sunmaktadır.


Müşterilerimizin Avrupa'da ne tür zorluklarla yaşamlarını sürdürdüklerini biliyor, emeklerinizin sömürülmemesini sağlayarak yatırımlarınızı en sağlıklı şekilde yapabilmeniz için çözüm ortaklığı sağlıyoruz. Disiplinli, doğru, hak edilmişi kazanma ve ahlaklı hizmet anlayışımızla sizleri bekliyor, Türkiye ve Avrupa arasında bir köprü oluyoruz. Limyra Consultancy; Türkiye’deki dost kapınız…Etik Kurallarımız

Dürüstlük; sunduğumuz tüm hizmetlerin süreçlerinde, ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

Gizlilik; müşterilerimizin sırları, özel ve ticari bilgileri, gizlilik ilkesi doğrultusunda hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmaz.

Çıkar Çatışması; mevcut görevimizden yararlanarak; iş münasebetinde bulunduğumuz kişi ve kuruluşlardan kişisel çıkar sağlamayız.Sorumluluklarımız

Yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız tüm çalışmalarda, çalıştığımız ülke yasaları ve menfaatlerinin gerektirdiği şekilde hareket ederiz. Çalışmalarımızı; müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda ve en doğru şekilde cevap veren, proaktif bir anlayışla yaparız. Hizmetlerimizi etik kurallar çerçevesinde sunar, yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz. Profesyonel olarak yetkin olduğumuza ve olacağımıza inandığımız alanlarda hizmet vermeye özen gösterir, doğruluk ve meşruiyet ölçütlerine uyan müşteriler, iş ortakları ve kişiler ile çalışmayı amaçlarız.Temel ilkelerimiz

Temel amacımız ve önceliğimiz, hizmet alanlarımızda bulunan “müşteri merkezli” bir anlayışla gelen istekleri anlamak; bütçe uygunluğu doğrultusunda ulaşılmak istenen hedeflere uygun ürün ve hizmetleri sunmaktır. Yukarıda belirttiğimiz deneyimlere sahip olamayan, nereden başlaması gerektiğini bilemeyen, gelişen organizasyonların yönetilmesi, operasyonların daha da hızlandırılarak müşteri memnuniyetine etki eden tüm organların uyumla yönetilmesi konusunda size özel bir plan çıkartarak birlikte yol almaktır. Bu nedenle; işletmenize özel, gelecek vizyonunu oluşturmak, organizasyonunuzu kendi sisteminizi kurabileceğiniz bir yapıya dönüştürmek temel çıkış ilkelerimiz olmaktadır.Çalışma Şeklimiz ve Prensiplerimiz

Yaptığımız çalışmalarda odaklandığımız ana noktalar müşterilerimize yeni bir deneyim yaşatarak farklılaşma sağlamak ve müşterilerimiz için “doğru çözümlerin” getirilmesi ile optimum faydayı sağlamaktır. Bu bağlamda;

- Firmanıza ait bilgiler hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmaz.

- İşletmeniz için doğru fırsatlar doğru çözümlerle sağlanır.

- Müşteri optimizasyonu her noktaya ulaşarak sağlanır.

- İşletmenize uygun iş modelinin ve karşılıklı olarak yapacaklarımızın tespiti sonrasında nihai çalışma modelimiz, alanında deneyimli uzmanlarımız tarafından projelendirilerek hedef ve misyonlara uygun şekilde değerlendirilir.

- Mevcut departman ve süreçleriniz optimize edilir.

- Sunacağımız iş modelleri; işletmenizin gelişimine ve kazançlarına katkı sağlayacak bir altyapı üzerine inşa edilir.

Ekibimiz
musa çakmak

Musa ÇAKMAK

1997’de İstanbul Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olduktan sonra 1998 yılından 2017 yılına kadar Hollanda’nın Amsterdam Şehrinde, 6 yıl Turizm sektöründe çalıştıktan sonra, profesyonel iş hayatım süresince çeşitli alanlarda kendi firmalarımda çalıştım. Kurduğum şirketler arasında Hazır mutfak (Keuken Dam), anaokulu sektöründe (Het Pareltje) ve son olarak gıda sektöründe toptancı firması (Semii Foodu) kurdum. 18 yıllık Avrupa deneyimimden sonra, Türkiye’de Limyra Consultancy adı altında danışmanlık firmasını kurdum. Çalışmalarımızı iç pazar ve Avrupa pazarına yönelik başlatmış bulunmaktayız.

hümeyra gül çakmak

Hümeyra GÜL ÇAKMAK

1980 yılından itibaren Hollanda’nın Amsterdam şehrinde ikamet ettim. 1999 yılında Amsterdam Eğitim Fakültesinden mezun olduktan sonra, 2001 - 2011 yılları arasında 10 yıl branş öğretmenliği yaptım. 2011 - 2014 yılları arasında İşveren ve Yönetici pozisyonlarında kariyer gelişimim kendi kurduğumuz anaokulunda (Het Pareltje)devam etti. 2015 - 2017 yıllarında yarım zamanlı olarak Hollanda Diyanete bağlı özel bir kurumda (TİCF)mesleğime yönelik basın sözcülüğü yaptım ve eş zamanlı olarak aynı kurumun ofis müdürlüğünü yürüttüm. Aynı dönemde Amsterdam Noord bölgesinde bir Cami’de bayanlar bölümü başkanlığı yaptım. Yine 2014 - 2017 yılları arasında Pedagojik formasyonu olan özel bir kurumda (SİPİ) Amsterdam belediyesi adına bilgilendirme kursları verdim. 2017’ de Türkiye’ye geldikten sonra özel bir şirkette (Tulip Elite) tam zamanlı olarak özel bir projede satış müdürlüğü yaptım. Mayıs 2017 den itibaren de danışmanlık şirketimiz Limyra Consultancy’nin kurucu üyesiyim.

murat cakmak

Murat ÇAKMAK

Bilişim sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Murat Çakmak, profesyonel iş hayatı boyunca Türkiye, Gürcistan ve Arnavutluk’ta çeşitli yerel ve uluslararası şirketlerde çalışmıştır. Çalıştığı şirketler arasında Turkcell, Turk Telekom, Ericsson, Albtelecom ve Huawei gibi yerel ve global şirketler bulunmaktadır. Bu şirketlerde uzman, yönetici, üst düzey yönetici ve kıdemli danışman gibi pozisyonlarda görev almıştır. Ayrıca uluslararası firmalara çağrı merkezi hizmeti veren bir şirketin büyük ortağıdır. Şirketimizin kadrosunda Teknoloji ve Bilişim konularında ‘Uzman Danışman’ olarak hizmet vermektedir.

iclal engin

İclal ENGİN

2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Network Mühendisliği eğitimi almıştır. 2 yıl çeşitli bilişim firmalarında network mühendisi olarak çalıştıktan sonra 2003’ten beri kurucusu ve ortağı olduğu Engin Tasarım ve Elektronik firmasında proje yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Şirketimiz kadrosunda Web Teknolojileri ve Kurumsal Kimlik konularında ‘Uzman Danışman’ olarak hizmet vermektedir.

zuhal tuzcu

Zuhal TUZCU

İnşaat ve Tasarım sektöründe 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Zuhal Tuzcu , profesyönel iş hayatı boyunca Mimar ve İç Mekan Tasarımcısı olarak farklı uzmanlık alanlarında uygulama ağırlıklı firmalarda çok çeşitli projelere imza atmıştır. Nusr-Et Steak House Restaurant, Tims Prodüksiyon Ofis, Mesa Çamlıca Durmaz Evi, gibi birçok projede Konsept Proje Mimarı olarak çalışmıştır. Bir süre büyük ölçekli projelerde Konsept Tasarımcı ve Proje Mimarı olarak yurt içi yurt dışı iş deneyimi kazandıktan sonra ağırklıklı olarak Restaurant, Cafe, Pastane, Ofis, Klinik, Magaza, Butik Otel gibi ticari mekanların ve Konut Projelerinin Mimari , İçmimari ve mobilya olmak üzere projelendirme ve anahtar teslim uygulamaları şeklinde danışman olarak iş hayatına devam etmektedir. Şirketimizin kadrosunda Mimari ve İçmimari projelendirme ve uygulamasında ‘Uzman Danışman’ olarak hizmet vermketedir.

mustafa çakmak

Mustafa ÇAKMAK

Sosyal medya ve iletişim alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Mustafa Çakmak; profesyonel iş hayatı boyunca organizasyon, reklam, sosyal medya, tasarım ve iletişim sektörlerinde çalışmıştır. Çalıştığı şirketler arasında Communication Partner, Sosyal İşler, Markada, Roof Organizasyon, Tabesa gibi yerel ve ulusal şirketler bulunmaktadır. Bu şirketlerde; müşteri temsilcisi, grafiker, sosyal medya uzmanı, proje ve organizasyon koordinatörü gibi pozisyonlarda görev almıştır. Ayrıca 6 yıldır kurucusu olduğu Sosyobyte Dijital Medya ve İletişim Ajansı ile İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bursa lokasyonlarında 300’ün üzerinde markaya hizmet vererek hali hazırda 20’nin üzerinde marka ile profesyonel iş hayatına devam etmektedir.

muhittin bilici

Muhittin BİLİCİ

Mali Müşavir / Danışman

hüseyin şafak çakıcı

Hüseyin Şafak ÇAKICI

Dış Ticaret Uzmanı / Danışman

ozan evren

Ozan EVREN

Özel sektörde 17 yıllık tecrübeye sahip olan Ozan Evren, finans, medya ve bilişim alanlarında yerli ve çokuluslu şirketlerin Türkiye ve yurtdışı merkezlerinde çalıştı. Proje yöneticisi, analist ve uygulama danışmanı olarak çalıştığı şirketler arasında HSBC, MediaCom ve Unilever gibi global markalar bulunmaktadır. İletişim alanında doktor öğretim görevlisi adayıdır. Şirketimize uluslar arası operasyonlarda danışman sıfatıyla destek vermektedir.

fatih çakmak

Fatih ÇAKMAK

Turizm ve Tur Danışmanı

Sorun Cevaplayalım

Her türlü istek, öneri ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz!