Limyra Consultancy Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetlerimiz
ithalat ve ihracat

İthalat ve İhracat

Avrupa’daki işletmelere özel bir hizmet sunmak için firmamızın bir araya getirmiş olduğu, Avrupa’dan ve diğer ülkelerden edinilen veriler doğrultusunda Türk firmalarını alanlarına göre sınıflandırarak ürünlerin tanıtımını yapıyor ve ilgili ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de ve Avrupa’daki işletmelere özel butik çalışma ile hizmet vererek en sağlıklı yollarla dünyada ithalat yapan işletmelere ulaşarak, işletmelerin tanıtımını en iyi şekilde yapıyor ve onlar için ürün satışlarını gerçekleştiriyoruz.


Ürün tanıtımını dijital ortamda kendi sistemimiz üzerinden yaparak bilgileri işletmelere ulaştırıyoruz. Yurt dışındaki ofisimiz aracılığıyla, bağlantılarla iletişime geçerek işletmelerimizin ürünlerini randevu sistemi ile tanıtmış oluyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetler, üye olan işletmelerimize düzenli bir şekilde raporlanıyor. Özel sistem araçlarımızla, işlemlerin yapılma süreçlerini birebir takip ederek çalışmalarımızın en sağlıklı şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.ürün araştırma ve tedarik

Ürün Araştırma ve Tedarik

Yurt dışındaki firmalar için yeni ürünlerin araştırılması.

Son kullanıcılar için talepler doğrultusunda ürün tedarik işlemlerinin yapılması.

Yurt dışındaki firmalara yeni bayilik anlaşmaları için arabuluculuk hizmetlerinin sağlanması.

Firmalar için Türkiye’den malzeme satın alınması ve tedarik edilmesi.

Franchise firmaların yurt dışına açılmalarında ve pazarlama faaliyetlerinde danışmanlık hizmetlerinin verilmesi.avukatlık hizmetleri

Avukatlık Hizmetleri

Bireysel veya kurumsal danışanların iş hukukundan kaynaklı ihtilaflarının giderilmesi, özellikle emeklilik aşamasında Sosyal Güvenlik Kurumu ile yaşanan ihtilaflarda kuruma yapılacak başvuruların ve dava süreçlerinin takibi, şirketler için sermaye artırım ve azaltımları, adres ve unvan değişiklikleri, ticari sözleşmelerin düzenlenmesi ve müzakere edilmesi gibi konularda hukuki destek, gayrimenkul alım ve satımı sırasında yaşanan ihtilafların giderilmesi, inşaat ve anahtar teslim sözleşmelerinin hazırlanması gibi gayrimenkul ve eşya hukukunun tüm alanlarında danışmanlık, idare ve vergi hukuku alanında danışmanlık, İcra ve İflas Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Tüketici Hukuku ve Alternatif Uyuşmazlık Çözümü alanlarında da müşterilerine her türlü hizmetin verilmesi.
Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu: Eryılmaz Hukuk Bürosusağlık danışmanlığı

Sağlık Danışmanlığı

Tıbbi medikal sektöründe hizmetlerimiz, alanında uzman ve deneyimli kişi ve kurumlarla işlevini sürdürecektir. Sağlık alanında anlaşma yaptığımız hastanelerle tüm branşlarda hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlarda siz değerli müşterimize en doğru yöntemlerle sağlıklı bir hizmet verme ilkesi içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Tıp alanında gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve sizlerin sağlıklı bir şekilde tedavi görmenizi sağlamak için araştırıyoruz. Size uygun tedavi yöntemlerini sizlerin arzu ve isteklerinize sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin ekonomik anlamda her türlü haklarınızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Müşterilerimize sağlıklı bir şekilde sağlık hizmetlerini sunmak bizlerin vazgeçilmez ilkesidir. Sağlık paketlerini görmek için tıklayınız!ajans hizmetleri

Ajans Hizmetleri

Ajans hizmetlerimiz arasında; müşterilerimizin faaliyet alanlarına göre ihtiyaçlarının belirlenmesi, ulusal ve uluslararası pazardaki rakiplerinin ve sektörünün incelenip iş fikirlerinin sunulması, web tasarım ve yazılım çalışmaları, e-ticaret çözümleri, B2B yazılım çözümleri, kurumsal kimlik ve katalog-broşür çalışmaları, arama motoru optimizasyonu (SEO), online reklam hizmetleri, teknik danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.sosyal medya

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medyanın; kolaylıkla kontrol edilebilmesi, geri bildirim sağlaması, anında müdahale edilebilmesi ve düşük maliyetler ile yüksek kazanç sağlaması gibi avantajlarını, markanız için fırsata dönüştürmenin zamanı gelmedi mi?


Beklentileriniz ve hedefleriniz doğrultusunda, başarılı bir planlama hazırlayarak, Sosyal Medya iletişimi kapsamında hedef kitlelere ulaşmak amacıyla iletişimi ve teknolojiyi bir araya getiren Limyra Consultancy; markalar arası prestij savaşlarının yaşandığı ve Sosyal Medya’nın adeta bir arenaya döndüğü çağımızda bilgileri işlemek ve paylaşmak adına kreatif çözümler geliştiriyor. Limyra Consultancy, iletişime bütünsel olarak yaklaşmayı ilke ediniyor.


Sosyal Medya hesaplarınız, işinin ehli olan uzmanlar tarafından yönetilmelidir. Bu nedenle markanızın benliğine ve kimliğine uygun; doğru ve etkili iletişim kurabilen, farkındalık oluşturacak projeler üretebilen ve potansiyel müşterilerinize erişebilen yönetim şekliyle markanızı rakiplerinizin dilinden düşürmüyoruz.Stratejik Planlama

Stratejik Planlama

Markanızın beklentileri ve hedefleri doğrultusunda, stratejik bir planlama hazırlayarak, Sosyal Medya iletişimi kapsamında markanızı hedef kitlelere ulaştırırız.


Stratejik Planlama

Konumlandırma

Doğru hedef kitleye ulaşmak ve hedef kitleniz üzerinde bir marka imajı oluşturmak adına, markanızı en doğru sosyal ağ platformlarında konumlandırırız.


Stratejik Planlama

Yönetim

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini, hedef kitlenizle markanızı bütünleştirecek şekilde organize eder; doğru mesaj, doğru görsel ve doğru reklam optimizasyonu ile sizi zirveye taşırız.


Stratejik Planlama

İçerik

Markanızın iletişim dili ve tonunu belirleyerek, hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek, kitlenizde merak uyandıracak içerikler üretiriz.


Stratejik Planlama

Sosyal Medya Mecraları

Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Linkedin ve Fourquare.

Stratejik Planlama

Tasarım

Sosyal Medya platformları için özelleştirilmiş tasarımlarla, beklentilerinizi ve isteklerinizi hedef kitlenize uyarlayarak, markanız için Sosyal Medyada doğru bir görsel algısı oluştururuz.


Stratejik Planlama

Reklam

Markanızın potansiyel kitlesini analiz ettikten sonra uygun bütçeler oluşturarak, reklam optimizasyonunu oluştururuz. Sosyal Medya reklamları uygun bütçeleri, geri dönüşüm oranları, etkili ve nokta atışı sonuçları ile markanızın pazarlama, reklam ve tanıtım ihtiyaçlarına çözüm sağlar.


Stratejik Planlama

Kampanya

Markanız için hazırlayacağımız sosyal medya kampanyalarının hedef kitlesine ulaşım sürecindeki yol haritasını çıkartarak, markanızın ve ürünlerinizin tanıtımına veya satışına yönelik stratejik fikirler geliştiririz.


Stratejik Planlama

Takip & Analiz & Raporlama

Özel takip yazılımları ile markanız hakkında neler konuşulduğunu takip ederek olası kriz durumlarının önüne geçer, çeşitli verilerin analizini çekleştirir ve Sosyal Medya çalışmaları kapsamında raporlar sunarız.

gezi ve turlar

Gezi ve Turlar

Türkiye ve Yurtdışında turizmde de aktif olan Limyra sizlere tur ve gezi alanında çeşitli hizmetler sunmaktadır. Tarihi, kültürel, dini ve sağlık turizmi olmak üzere, arzu ve isteğe göre tatil programlarınızda yardımcı olmak üzere yanınızdayız.


Turlarımız:


Yurtiçi Konaklamalı Turlar: Karadeniz & Batum Turu için tıklayınız!

Yurtiçi Konaklamalı Turlar: Büyük GAP Turu için tıklayınız!

Yurtiçi Konaklamalı Turlar: Fethiye Turu için tıklayınız!

Yurtdışı Turlar: Balkan Turu için tıklayınız!

Yurtdışı Turlar: Bosna Turu için tıklayınız!

Yurtdışı Turlar: Büyük Naadam Festival Turu için tıklayınız!emlak yatırım danışmanlık

Emlak ve Yatırım Danışmanlığı

Emlak ve yatırım danışmanlığı hizmetlerimiz kapsamında; yurtdışındaki vatandaşlarımız için ev, arsa gibi taşınmaz malların alım-satımı ve bu mallar için danışmanlığın sağlanması, Türkiye’deki inşaat projelerinin tanıtımı ve bircok alanda karlı yatırımlar yapabileceginiz firmalara ortaklık veya satın alma fırsatlarını sizlere sunuyoruz.Mimarlık ve İç Mimarlık Hizmetleri

Mimarlık ve İç Mimarlık Hizmetleri

Mimarlık ve iç mimarlık hizmetlerimiz arasında; mi̇mari̇, i̇ç mi̇mari̇, diş cephe ve fuar standı projelendi̇rme ve görselleşti̇rme, rölöve ve ön proje, fi̇zi̇bi̇li̇te çalışması, kesi̇n proje ve malzeme seçi̇mi̇, proje yöneti̇mi̇, uygulama projeleri̇ ve si̇stem-i̇malat detay çi̇zi̇mleri̇, mahal li̇steleri̇, metrajlar ve i̇ş yapım programı hazırlanması, konsept tasarım proje geli̇şti̇rme ve kurumsal marka danışmanlığı, anahtar tesli̇m proje uygulama ve proje taki̇bi̇, kontrolörlük ve müşavi̇rli̇k hi̇zmeti̇, ürün tasarımı, özel mobi̇lya i̇malatı, marka ürün yerleşti̇rme ve i̇hracatı, edüstri̇yel mutfak tasarımı ve pastahane-fırın i̇malathaneleri̇ (cafe, pastane,fırın, restaurant, otel mutfakları), i̇malatı ve i̇hracatı yer almaktadır.


İç Mimarlık Hizmet Alanlarımız:
Ticari Mekanlar; Ofis, mağaza, cafe-pastane, fırın, restaurant, özel sağlık merkezleri (klinik), kuaför, güzellik ve estetik merkezi, kreş-anaokulu, otel, butik otel, banka, fabrika
Sahne ve Fuar Standları; Organizasyon sahne tasarımları, fuar standı tasarımları
Konut; Mutfak, banyo, oturma odası, giyim odası, çocuk odası, yatak odası, çalışma odası, hol-antre
Kamu Yapıları; Belediye binaları, okullar, hastaneler, iş merkezleri, sosyal ve kültür merkezleri


Mimarlık Hizmet Alanlarımız:
Villa, Toplu konut, butik otel, ofis binaları, kamu yapıları, fabrika, dış cephe giydirme, kreş-anaokuluİş Takibi

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’de her türden işlerinin takibi ve Türkiye’deki firmalarla olan ilişkilerinin takip hizmetlerini vermekteyiz.Sorun Cevaplayalım

Her türlü istek, öneri ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz!